Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

 www.bagetdoner.com  WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE  MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ

İşbu Baget Döner Web Sitesi Kullanım Ve Müşteri Sözleşmesi (“Sözleşme”) www.bagetdoner.com internet sitesinin sahibi, merkezi : Ataköy 7-8-9-10. Kısım mah. Çobançeşme E5 Yanyol Cad. No:22/5 D:66 Bakırköy İstanbul adresinde bulunan, İstanbul Ticaret Sicili’ne 0463-1041-9180-0002 Mersis numarası ile kayıtlı, olan HİTTİN CENTER TURIZM DANIŞMANLIK VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ., (“Hittin Center”) ile www.bagetdoner.com internet sitesinden alışveriş yapan internet kullanıcısı (“Müşteri”) arasında akdedilmiştir.

 

1. KULLANIM KOŞULLARI

 

1.1. http://www.bagetdoner.com Web Sitesini (Kısaca “Site” olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde Site’yi kullanmaktan vazgeçiniz.

1.2. İşbu Site ile de Site’de belirtilen HİTTİN CENTER’in sahibi olduğu, işlettiği ve hak sahibi olduğu Baget Döner Restoran ve şubelerine online sipariş verilebilmektedir.

1.3. HİTTİN CENTER, bu Sitede yer alan bilgileri, içeriği ve Site kullanma koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

1.4.   Site hizmetlerinden yararlanan ve Site’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, HİTTİN CENTER tarafından işbu Sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır. HİTTİN CENTER, işbu Sözleşme içinde belirtilen koşulları istediği zaman tek taraflı olarak değiştirebilir. Bu değişiklikler Site’de devamlı olarak kullanıcılarla paylaşılacaktır. Yapılan değişikliklerin tümü, Site’de yayınlandığı gün yürürlüğe girmiş sayılacaktır. Bu sebeple, Site Kullanıcılarının ve Müşterilerinin devamlı olarak kullanım şartlarını gözden geçirmeleri gerekmektedir. İşbu Sözleşme, Müşteri’nin, müşteri formunu doldurup onayladığı ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Müşteri Sözleşmesi Şartlarını Kabul Ediyorum” seçeneğine tıklayarak Sözleşme şartlarını onayladığı anda yürürlüğe girecektir.

 

2. TANIMLAR

 

2.1. SİTE: HİTTİN CENTER tarafından belirlenen koşullar dahilinde Müşterilerin alışveriş yapmasının sağlandığı ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişimi mümkün olan https://www.bagetdoner.com adlı web sitesi.

2.2. KULLANICI:  Siteyi ziyaret eden kişidir.

2.3. LINK: Site üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden Site’ye, dosyalara, içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantı.

2.4. İÇERİK: Site'de ve/veya herhangi bir web sitesinde yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, ürün, resim, fiyat, vs. görsel, yazılı ve işitsel imgelerdir.

2.5. ÜYE: HİTTİN CENTER ile www.bagetdoner.com Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Müşteri Sözleşmesi akdederek, üyelik sistemine dahil olmak suretiyle Site’den alışveriş yapan gerçek ve/veya tüzel kişiler.

2.6. WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ (“Sözleşme”): Site vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmet ve mallardan yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle HİTTİN CENTER arasında elektronik ortamda akdedilen işbu sözleşmedir.

2.7. KİŞİSEL BİLGİ: Müşterinin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, Site'nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati, vs. gibi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde kişisel veri olarak kabul edilen bilgilerdir.

2.8. ÜRÜN: Site’de ayrıntıları yer alan HİTTİN CENTER tarafından sağlanan ürünler.

 

3. TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ:

 

3.1. HİTTİN CENTER' in, Site üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamak üzere; HİTTİN CENTER'e ait www.bagetdoner.com adresinde satışa sunulan Ürünlerin; Müşteri tarafından bedeli ödendikten sonra, HİTTİN CENTER’in; malın “teslim edilmesi" borcunun ifa edilebilir olması durumunda; taahhüt edilen sürede Ürünün Müşteri’ye teslimidir.

3.2. HİTTİN CENTER, Site üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri Site’de yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir. HİTTİN CENTER her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurmak, servisin içeriğini değiştirmek veya iptal etmek hakkı vardır. Müşteri ve Kullanıcı işbu tasarrufu peşinen kabul eder. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, Site’de yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve Site’nin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır. Bu kapsamda HİTTİN CENTER dönem dönem Site içerisinde yer alan bilgilerini, içeriklerini ve hizmetlerini revize edebilir. Kullanıcı ve Müşteri yeni şartları kabul etmemesi halinde, işbu Sözleşmeyi istediği zaman feshedebilir.

3.3. HİTTİN CENTER, Site'nin kesintisiz veya hatasız olacağını ya da Site'nin veya içeriğinin kullanılmasıyla ya da Site'ye bağlantı yapılmasıyla belirli sonuçların elde edileceğini garanti etmez. Site ve içeriği "olduğu gibi" ve "mevcut haliyle" esasında sunulmaktadır. HİTTİN CENTER, Kullanıcı ve Müşteri'nin Site’den yüklediği dosyalarda virüs ya da kirletici veya bozucu özellikler bulunmadığını da garanti edemez. Bu içeriklerin üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti verilmemektedir. Site yetkilileri ve/veya yazarları bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu açık bir şekilde reddetmektedir.  HİTTİN CENTER, Site'nin belirli bir amaca uygunluğu ve ticari değerine ilişkin garantiler de dahil her türlü başka aleni veya zımni garantiyi reddeder. HİTTİN CENTER, bunlarla sınırlı kalmaksızın ve fakat, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar, netice kabilinden doğan zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, bu Site'nin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz.

3.4 Site herkese açık bir web sitesidir.  HİTTİN CENTER tarafından önceden verilmiş yazılı onayı olmaksızın bu Site’ye ve HİTTİN CENTER’ye ait diğer web sitelerine Link verilemeyeceği gibi Site’de yer alan her türlü bilgi, resim, görsel, tasarım, yaratım, çalışma vs gibi unsurları başka bir mecra ya da internet sitesinde kullanılamaz.

3.5. Site içerisinde yer alan Ürün resimleri tasvir amaçlı olup, sipariş neticesinde teslim edilen Ürün görsellerinde farklılıklar olabilir.

3.6. Müşteriler, Site’den bir ürün satın almadan önce, satış sözleşmesini akdetmelidir. Bunlar için Üyenin, ad, soyad, adres, iletişim ve ödeme bilgilerini ve adreslerini bildirmelidir.

3.7. Müşteri formunda veya satış anında talep edilen bilgilerin eksik veya yanlış olmasından HİTTİN CENTER sorumlu olmayıp, sorumluluk tamamen Müşteri’ye aittir.

3.8. Müşteri'nin Site aracılığı ile satın aldığı Ürün veya hizmet, 3. kişiler tarafından düzenlenen başka kampanyalarla birleştirilemez.

3.9Müşteri, Site’den alışveriş yaparken, kendisine HİTTİN CENTER tarafından gönderilecek her türlü ticarî elektronik iletilere “Kampanya ve Tanıtımlardan e-mail ile haberdar olmak istiyorum” ve/veya “Kampanya ve Tanıtımlardan SMS ile haberdar olmak istiyorum” kutu(lar)ını işaretleyerek onay vermiş ise, HİTTİN CENTER Müşteri’nin söz konusu müşteri formunda vermiş oldukları bilgileri, HİTTİN CENTER’in, bağlı kuruluşları ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından, her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyalar, reklamlar, lansmanlar, anketler, indirimler, promosyonlar, özel fırsatlar, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik hatırlatmaları ile iletişim çalışmaları uygulamalarında ve Müşterinin kendisi ile iletişim kurmak için kullanılmasına, saklanmasına ve paylaşılmasına, başkaca ön izin almaya gerek olmaksızın muvafakat eder.  

3.10. Müşteri dilediği zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin işbu Sözleşme kapsamındaki elektronik ve sair iletileri almaktan vazgeçebilecek olup; bunun için, HİTTİN CENTER’e çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak, bu yöndeki talebi iletmesi yeterli olacaktır. HİTTİN CENTER, talebin alınmasını müteakip HİTTİN CENTER derhal bu talebin gereğini yerine getirecektir.

3.11. 18 yaşından küçükler işbu Site’den alışveriş yapamazlar. Bu nedenle Siteden alışveriş yapacaklar reşit olduklarını ve sunulan hizmetleri satın alabilecek yaşta olduklarını kabul, beyan ve taahhüt eder. 18 yaş altındakilerin Siteyi kullanmasından dolayı HİTTİN CENTER herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

3.12. Siteden yapılan/yapılacak olan online alışverişlerde, güvenlik gereği hiçbir kart numarası site hafızasında depolanmaz. Ödeme sayfası ' SSL'' sertifikası ile korunur. Sitede ilan edilen kampanyalarla ilgili tüm detaylar istenildiği zaman web sitesi yönetimi tarafından değiştirilebilir, iptal edilebilir.

3.13. Bu siteden toplanan bilgiler HİTTİN CENTER’in satılması, birleşmesi veya yeniden yapılandırılması gibi durumlardan kaynaklanan HİTTİN CENTER yapısındaki değişikliklerde üçüncü şahıs ya da kuruluşlara kısmen veya tamamen devredilebilir.

3.14. Kullanıcı/Müşteri, Siteyi herhangi bir kişisel bilgisini vermeden ziyaret edebilir, bilgi alabilir ve diğer hizmetlerimizden yararlanabilir. Kişisel bilgi verildiği takdirde, (adres, e-mail, telefon..vb) bu bilgiler, ancak HİTTİN CENTER’in yasal yükümlülükleri veya işbu Sözleşme ile “Baget Döner – Kişisel Verilere İlişkin Müşteri Aydınlatma Metni”nde belirtilen koşul ve amaçlar çerçevesinde üçüncü şahıslar ile paylaşılabilir. Kişisel bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

3.15. HİTTİN CENTER, Sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda ve durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

3.16. Site’nin sunduğu hizmetlerden yararlananlar ve siteyi kullananlar, yalnızca hukuka uygun amaçlarla Site üzerinde işlem yapabilirler. Kullanıcı ve Müşteri’lerin, Site dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. Her Kullanıcı ve Müşteri, HİTTİN CENTER ve/veya başka bir üçüncü şahsın haklarına, malvarlığına tecavüz teşkil edecek nitelikteki Site dahilinde bulunan ürünleri, resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, dosyaları, veritabanları, tasarımları, katalogları, listeleri, fiyat ve ürün özelliklerini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile, gerek başka yollarla HİTTİN CENTER ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

3.17. Müşteri, Site’nin kullanılmasından doğan dolandırıcılık amaçlı durumlarda, HİTTİN CENTER aleyhinde herhangi bir 3.şahıs tarafından öne sürülebilecek her türlü talep, zarar, sorumluluk, iddia veya gidere karşı HİTTİN CENTER’i, hissedarlarını, çalışanlarını ve bağlı kuruluşlarını muaf tutmayı ve tazmin etmeyi kabul etmektedir.

3.18. Site aracılığıyla veya Site üzerinde sağlanan veya sunulan tüm özellikler, ürünler veya hizmetler, Türkiye’de de herkese ve tüm coğrafi bölge/lokasyonlara yönelik değildir. Bu nedenle Site’de HİTTİN CENTER’in hizmet vermediği yerlerde geçersizdir.

3.19. HİTTİN CENTER, herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını ve online ödeme sistemini geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. HİTTİN CENTER, güvenlik şüphesi olduğunu düşündüğü durumlarda, ilgili Müşteri’nin online ödeme yöntemi ile ödeme yapmasını belirli bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir.

 

4. FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI

 

4.1. İşbu Site'nin hak sahibi HİTTİN CENTER’dır. İşbu Site'deki bilgilerin ya da Site sayfalarına ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile Site içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel ve sair imgelerin, video, dosyaların, katalogların ve listelerin HİTTİN CENTER’in yazılı ön onayı olmadan elektronik, mekanik, fotokopi, kayıt veya başka benzeri herhangi bir yol ve araçla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması, bu içerikten türev eserler yaratılması ya da bunları kamuya teşhir edilmesi (ticari olmayan ve kişisel amaçlarla kullanım durumları hariç) yasaktır.

 

5. PROMOSYON VE KAPMANYALAR:

 

5.1. Ürünler zaman zaman özel tekliflere, promosyon veya kampanyalara tabi olabilir. Tüm kampanya ve promosyonlar belirtilen süre boyunca geçerli olup, HİTTİN CENTER dilediği zaman kampanya ve promosyonlar koşullarında değişiklik yapabilir veya bunları sonlandırabilir.

5.2. Baget Döner Şube/Restoranlardaki, online siparişteki, ara gelsin veya ara gel al modeli veya uygulamadaki siparişlerde fiyat farklılıkları olabilir. Şubeler arasındaki fiyatlar da farklılık gösterebilir.

5.3. Sipariş şekliyle bağlantılı olarak promosyon ve kampanyalar da değişiklik gösterebilir. Bazı promosyon ve kampanyalar sadece belirli tip sipariş modeline uygulanabilir.

5.4. HİTTİN CENTER satış bedellerini her zaman tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir.

 

 

6. UYUŞMAZLIKLAR

 

İşbu Sözleşme Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. İşbu Sözleşme ve uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenen parasal sınırlar dâhilinde Müşteri’nin yerleşim yerinin bulunduğu veya işlemin yapıldığı yerdeki Tüketici Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemesi yetkili olacaktır

 

7. YÜRÜRLÜLÜK ve KABUL

 

İşbu Sözleşme, Müşteri’nin sipariş onayı vermeden önce, “Sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum” düğmesini tıklayarak, Sözleşme hükümlerini onayladığı anda yürürlüğe girer. Bu durum Müşteri’nin bu Sözleşmede belirtilen tüm maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. Kullanıcılarda, ancak iş Sözleşme hükümlerini kabul etmeleri halinde Site’yi kullanmaya devam edebilirler. Bu nedenle Site’yi kullanmaları, kabul anlamına gelecektir. İşbu Sözleşme Üye’nin Site üzerinden üzerinden yapacağı her bir satışa uygulanacaktır.

İşbu Kullanım Koşullarına dair soru veya şüpheleriniz ya da Kullanım Koşulu veya Siteden kaynaklanan konular için lütfen bizimle irtibata geçin: [email protected]